Om Hallinghelse

 

Hallinghelse er et interkommunalt samarbeidstiltak for de seks kommunene Flå, Nes,
Gol, Hemsedal, Ål og Hol. Hallinghelse skal ta initiativ til, og koordinere, samhandlingstiltak innen helse og omsorg mellom de seks kommunene i Hallingdal. Hallinghelse skal også fremme samhandling mellom kommunene og spesialisthelsetjenesten (Vestre Viken Helseforetak). Hallinghelse består av 4 faste stillinger og en rekke prosjektstillinger. Du kan lese mer
om  de konkrete prosjektene vi jobber med under fanen «prosjekter».

Iselin Haugodaglig leder
Epost: iselin@hallingdal.no 

Geir Strømmen, Samhandlingsleder 
Epost: geir@hallingdal.no 

Martine Myhrvold, faglig korrdinator
Epost: Martine.myhrvold@hallingdal.no  

Ninni Dypedokk, Regional koordinator for utviklingssenter for sjukeheim og
heimetenester i Buskerud.
Epost: Ninni.Dypedokk@aal.kommune.no 

Synne Ystad, Prosjektleiar Klinisk ernæring
Epost: Synne.Ystad@hallingdal.no  

Gunhild Ween Helberg, prosjektleiar Uvikling av helsestasjonene i Hallingdal
Epost: Gunhild.Ween.Helberg@flaa.kommune.no  

Ragna Torkelsgard, rådgjevar Læring og mestring
Epost: Ragna.Torkelsgard@hallingdal.no  

Brit Merete Kvile, prosjektleder Trygg oppvekst/BTI
Epost: Brit.Merete.Kvile@hol.kommune.no 

Sissel Gjerland Ekra, Logoped
Epost: sisel.gjerland.ekra@hallingdal.no  

Christin Wangen Sjølie, kommunepsykolog
Epost: christin.wangen.sjoelie@hemsedal.kommune.no

Magnhild Medgard Skår, folkehelsekoordinator

Epost: magnhild.medgard.skaar@hallingdal.no 

Martin Korsnes, prosjektleder "Velferdsteknologi i Hallingdal"

Epost: martin.korsnes@hol.kommune.no

Tonje Jordet Ropstad, prosjektleder "Mobilt Ferdighetsteam Hallingdal"

Epost: tonje.jordet.ropstad@aal.kommune.no

 

HALLINGHELSE    

Torpomoen
3579  TORPO                                                                                                           FRI OG FRISK

test